KONTAKT

Kontakta Ross

Tel: 08 84 84 82

E-post: info@ross.se

 

Adress:

Hertigarnas Stall
Dragonvägen 1
178 93 Drottningholm

Sverige
 

Välkommen till Ross!

 

Beställ vårt nyhetsbrev

En gång i månaden kommer Ross spännande nyhetsbrev ut!

Vill du ta del av det senaste, uppdateras på nuvarande och kommande projekt, eller bara vara först med att veta vad vi gör just nu bör du inte missa detta!

Fyll i nedanstående uppgifter så har du vårt nästa nyhetsbrev i din mail inom kort. Du kan lätt avregistrera dig igen via brevet.

Varmt välkommen att dela det nya med oss!

Vi på Ross















Pål Ross

CEO, Arkitekt SAR/MSA
Bas P och Bas U

Tel: 08 84 84 82
Mobil: 0707 30 38 96
E-post: ross@ross.se

 















Deirdre Ross
CFO
 

Tel: 08 84 84 82
Mobil: 0739 82 33 00
E-post: deirdre@ross.se

 















Jan Öström
COO

Tel: 08 84 84 82

Mobil: 0732 500 750
E-post: jan@ross.se















Sofia Lindhagen
Arkitekt
Miljösamordnare
​Svanencertifierad
 

Tel: 08 84 84 82
E-post: sofia@ross.se















Charlotte Lundgren
Civilingenjör
Bas P och Bas U
 

Tel: 08 84 84 82
E-post: charlotte@ross.se















Momoko Gadelius
Arkitekt
 

Tel: 08 84 84 82
E-post: momoko@ross.se















Ossian Tove

Arkitekt
3D Illustratör
 

Tel: 08 84 84 82
E-post: ossian@ross.se















Andrés Espinosa

Byggnadsingenjör
Konstruktör
 

Tel: 08 84 84 82
E-post: andres@ross.se















Viktoria Fernández Wallbäck

Arkitekt
 

Tel: 08 84 84 82
E-post: viktoria@ross.se